REGULAMIN ZAKUPÓW SKLEPU Ligts My Love


§1 Postanowienia ogólne


1.    Właścicielem i prowadzącym sklep internetowy działający pod adresem www.lightsmylove.pl (zwany dalej Sklepem) jest:  Anna Prochowik Lucyna Gawron wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 553 255 56 00 oraz REGON 381486639
2.    Sklep prowadzi detaliczną sprzedaż internetową.
3.    Nabywcą towarów, oferowanych w Sklepie jest pełnoletnia osoba fizyczna lub firma  (zwana dalej Klientem).
4.    Warunkiem złożenia zamówienia w Sklepie przez Klienta jest zapoznanie się z Regulaminem i akceptacja jego postanowień w czasie składania Zamówienia.
5.    Zamówienia są przyjmowane przez stronę internetową www.lightsmylove.pl , zamówienia indywidualne drogą mailową: kontakt@lightsmylove.pl
6.    Kontakt ze Sklepem: pod numerem 504 268 944 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 oraz za pośrednictwem maila: kontakt@lightsmylove.pl


§2 Oferta


1.    Wszystkie produkty oferowane w sklepie www.lightsmylove.pl  są fabrycznie nowe. Kolory produktów mogą nieznacznie odbiegać od tych na zdjęciach, co wynika z indywidualnych ustawień monitorów. Autor zdjęć dokłada wszelkich starań, aby oddawały  produkt jak najwierniej.
2.    Wszystkie ceny podane na stronie  www.lightsmylove.pl  są cenami brutto.
3.    Informacje o produktach znajdujące się w sklepie www.lightsmylove.pl , w szczególności ich opisy, parametry techniczne i użytkowe oraz ceny, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, są jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie, składa ofertę kupna określonego produktu na warunkach podanych w opisie produktu.
4.    Ceną wiążącą jest cena podana w Sklepie przy danym towarze w chwili składania zamówienia.
5.    Produkty oferowane w sklepie posiadają gwarancję producenta lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski.
6.    Gotowe  zamówienie pakowane jest w  karton


§3 Złożenie zamówienia


1.    Warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia.
2.    Zamówienie może zostać złożone przez stronę www.lightsmylove.pl   oraz, w przypadku zamówień niestandardowych,  e-mailem na adres zamowienia@lightsmylove.pl  Po złożeniu zamówienia Klient otrzyma e-mail z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Dodatkowo pracownik Sklepu może kontaktować się z Klientem telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia zamówienia.
3.    Zamówienie zostaje przekazane do realizacji w ciągu 1 dnia roboczego od zaksięgowania płatności na rachunku bankowym Sklepu


§4 Płatności


1.    Ceny towarów nie uwzględniają kosztów usługi przesyłki. Koszt usługi transportu pokrywa Klient.
2.    Klient może wybrać jedną z następujących form płatności za zamówione towary:
o    płatność online za pośrednictwem systemu Przelewy 24
o    przelew bankowy
3.    Na wpłatę Kupujacego Sklep oczekuje 3 dni robocze (Po upływie tego czasu nieopłacone zamówienia zostaną anulowane .

§5 Zwrot towaru

1.    Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki. Zgodnie z Art. 38 Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta
2.    Możliwość zwrot nie obejmuje produktów wykonywanych na indywidualne zamówienie klienta oraz wykonanych w innych wariantach niż standardowy np. kolorystyka, rozmiar itp. Wzór oświadczenia o odstąpieniu stanowi załącznik do niniejszego regulaminu. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony.
3.     Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta bądź poprzez  system transakcyjny w zależności od metody z której skorzystał kupujący .Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Formularz zwrotu§6   Reklamacje


1.    Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres  Lights My Love S.c. Anna Prochownik Gawron Lucyna 34-381 Radziechowy ul. Stanowa 1 Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
2.    Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę oraz opis przyczyny reklamacji.
3.    Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia.
4.    Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.
5.    Na wszystkie produkty oferowane na stronie www.lightsmylove.pl   przysługuję 24 miesięczny okres gwarancji (nie dotyczy źródeł światła)Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.